| Пол | Женские |
|---|---|
| Стиль | Повседневный |
| Тип механизма | Кварцевый |
| Цвет корпуса | Зеленый |
| Материал корпуса | Пластик |
| Водонепроницаемость | Бытовая (30 м) |
| Стекло | Пластик |
| Функции | Часы, минуты |
| Застежка | Классическая |
| Длина ремешка | 24 см |
| Материал ремешка | Силикон |
| Цвет ремешка | Зеленый |
| Диаметр корпуса | 35 мм |
| Толщина | 5 мм |
| Страна производителя | Китай |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Производитель | Skmei |
Skmei 9179 Light Green
381 грн.
You must be logged in to post a review.









Відгуки
Відгуків поки немає