| Пол | Женские |
|---|---|
| Стиль | Повседневные |
| Тип механизма | Кварцевый |
| Материал корпуса | Металл |
| Водонепроницаемость | 30 м |
| Стекло | Минеральное |
| Функции | Время |
| Застежка | Классическая |
| Длина ремешка | 22,5 см |
| Материал ремешка | Металл |
| Диаметр корпуса | 34 мм |
| Толщина | 8 мм |
| Страна производителя | Китай |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Производитель | Skmei |
Skmei 1291SI Silver
575 грн.
You must be logged in to post a review.









Відгуки
Відгуків поки немає