| Пол | Женские |
|---|---|
| Стиль | Повседневный |
| Тип механизма | Кварцевый |
| Цвет корпуса | Черный |
| Материал корпуса | Часовая сталь |
| Водонепроницаемость | Бытовая (30 м) |
| Стекло | Минеральное (устойчивое к царапинам) |
| Функции | Часы, минуты |
| Застежка | Классическая |
| Длина ремешка | 24 см |
| Материал ремешка | Силикон |
| Цвет ремешка | Черный |
| Диаметр корпуса | 43 мм |
| Толщина | 17 мм |
| Страна производителя | Китай |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Производитель | Skmei |
Skmei 1536 Black-Cuprum
1087 грн.
You must be logged in to post a review.









Відгуки
Відгуків поки немає