| Пол | Мужские |
|---|---|
| Стиль | Повседневный |
| Тип механизма | Кварцевый |
| Материал корпуса | Металл |
| Водонепроницаемость | 50 м |
| Стекло | Минеральное |
| Функции | Время, дата, дни недели |
| Застежка | Классическая |
| Длина ремешка | 24,5 см |
| Материал ремешка | Нейлон |
| Диаметр корпуса | 47 мм |
| Толщина | 11 мм |
| Страна производителя | Китай |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Производитель | Skmei |
Skmei 9112BK Silver-Black
767 грн.
You must be logged in to post a review.









Відгуки
Відгуків поки немає