| Інформаційні дані | Прогноз погоди |
|---|---|
| Вимірювання | Крокомір, Підрахунок калорій, Пройдена відстань, Моніторинг сну, Пульсометр, Тонометр, Оксиметр |
| Пошук | Анти-втрата |
| Сповіщення | Будильник, Дзвінки, СМС, Соціальні мережі |
| Цифрблат | Зміна стилю циферблату |
| Висота | 45 мм |
| Товщина | 12 мм |
| Формфактор | Прямокутний |
| Ширина | 40 мм |
| RAM | 128MB |
| ROM | 128MB |
| Ємність акумулятора | 400 мАг |
| Вологозахист | IP68/5 АТМ |
| Диагональ дисплея | 1,85" |
| Додаток | Dafit |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал ремінця | Силікон |
| Мова | Українська мова |
| ПІдключення | Bluetooth: 5.0 |
| Роздільна здатність дисплея | 240 х 285 пікселів |
| Сумісність | Android 6.0 та вище iOS 9.0 і вище |
| Тип дисплея | Сенсорний кольоровий |
| Тип зарядки | Магнітна зарядка |
| Производитель | Modfit |
Sale!
Розумний годинник Modfit Armor All Black
2500 грн. 2000 грн.
You must be logged in to post a review.









Відгуки
Відгуків поки немає