| Пол | Мужские |
|---|---|
| Стиль | Повседневные |
| Тип механизма | Кварцевый |
| Материал корпуса | Металл |
| Водонепроницаемость | 30 м |
| Стекло | Минеральное |
| Функции | Время |
| Застежка | Классическая |
| Длина ремешка | 25 см |
| Материал ремешка | Кожа |
| Диаметр корпуса | 40 мм |
| Толщина | 7 мм |
| Страна производителя | Китай |
| Гарантия | 12 месяцев |
| Производитель | Skmei |
Skmei 1182SBK Black
694 грн.
You must be logged in to post a review.









Відгуки
Відгуків поки немає